Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

MD FK Týnec n/Sáz – Rapid Psáry 8:5 | FK Týnec nad Sázavou

TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS; FK Týnec nad Sázavou z.s. Slabihoudek Filip: Branka: 18: FK Týnec nad Sázavou z.s. Slabihoudek Filip: Branka: 22: FK Týnec nad Sázavou z.s.

Soupiska - SKP Rapid Plzeň Fotbal

Zde můžete vložit obsah podle vaší libosti.. Pro uložení klikněte na Aktualizovat.(pravý panel) Pro zobrazení stránky klikněte na Zobrazit stránku. (horní část stránky)

A tým | SK Slavia Jesenice z.s.

Rozpis tréninků jaro-podzim 2020/2021. Přinášíme rozpis tréninků pro jaro-podzim 2020/2021.

Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor |

Již brzy odstartuje projekt Letní liga, která slibuje kvalitní fotbal. 10.05.2020 11:53 0 Turnaj nazvaný Letní liga pořádá SK Benešov a můžeme těšit na šest třetiligových mužstev, kterým byla soutěž ukončena.

SK Líšen – Dobrý fotbal v Brně!

A) Přijetí klubu jako nového člena FAČR : FK Třeboutice z. s. SK VTJ RAPID Liberec z.s. FK Chvalkovice, z.s. Fotbalový klub Životice u Nového Jičína, z.s ...

B tým muži - SKP Rapid Plzeň Fotbal

Oficiální web klubu SKP Rapid Plzeň Fotbal © 2014- Warning: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' (this will throw an Error in a future version of PHP) in ...

LOSU SOUTĚŽÍ OFS PRAHA ZÁPAD ... - Soutěže |

4 Sportovní klub Rapid Psáry, z.s. B SO 10:00 5 FK Lety, z.s. / Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice NE 14:00 Dobřichovice 6 FK Slavoj Řevnice, z.s. SO 10:00 7 SK Černolice, z.s. / Fotbalový klub Mníšek pod Brdy, z.s. NE 10:00 Černolice 8 Tělovýchov

- Dukla JM 2009 - Fotbal

Poznámka k akci: UMT-povrch Týmy: Radošovice,Čestlice,FK DUKLA JIŽNÍ MĚSTO „A“ + „B“, SK Vyžlovka, Rapid Psáry, FK Ústí nad Labem, FŠ Dobřejovice-

SK Rapid Psáry : TJ Štěchovice B | TJ Štěchovice

Karel Holešta, trenér: Sice se nám podařilo jít po pěkné brance do vedení, ale pak nás do přestávky dvěma góly sestřelil domácí bombarďák Gökmen Kore.Vůbec, v prvním poločase se hrál pohledný fotbal nahoru a dolu. Ve druhém poločase jsme domácí zatla

Výsledky :: Fotbalová starší přípravka SK Rapid Psáry 2005 ...

STŘELCI ZA RAPID PSÁRY: Matěj Mašek 6 gólů Marek Pavlas 2 góly. Kryštof Pitter 1 gól . Marek Oravec 1 gól. 29.5.2016 Okresní přebor starších přípravek 19.kolo. TJ Viktoria Vestec B - SK Rapid Psáry 1 : 11 STŘELCI ZA RAPID PSÁRY: Matěj Mašek 5 gólů