Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

PODÍVEJTE SE: Opava remizovala s Baníkem, v závěru srovnal ...
Na domácího gólmana nevyzrál ani v 67. minutě hlavičkující Smola. O pět minut později bylo rušno na druhé straně. Harazim přesným centrem našel hlavu Schaffartzika, který těsně minul branku, o pár chvilek později byl v dobré šanci Železník, kterému p
2. liga– Fotbal – ČT sport – Česká televize
Zda se domácí profesionální soutěže prodlouží a budou hrát i po 30. červnu, budou na grémiu podle stanov Ligové fotbalové asociace muset hlasovat kluby první i druhé ligy zvlášť. Změnu musí odsouhlasit nadpoloviční většina účastníků každé ze soutěží.
Swiss Cup - FotbalŠvýcarsko - Swiss Cup: zprávy, výsledky ...
Munsy), Frontino, Sutter (80. Lauper), Rapp - Buess (58. Zárate). První zápas 4. předkola se odehraje ve čtvrtek 20. srpna na Letné. (ČTK) 07.06.2015: Sion potřinácté vyhrál domácí pohár: Finále švýcarského poháru opanoval Sion, jenž si naprosto jasn
Fotbal -
- kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa. Za více než 1,5 miliardy korun přestoupil argentinský fotbalista Mauro Icardi z Interu Milán do Paris St. Germain, kde už v této sezoně hostoval.
americký fotbal -
- kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa. Odhlásit se můžete kdykoliv. Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů.
Bohemians slaví první venkovní výhru v sezoně |
Zlín - Fotbalisté Bohemians 1905 zvítězili ve 24. kole první ligy ve Zlíně 3:2 a připsali si první venkovní výhru v této sezoně nejvyšší soutěže. Dvě branky "Klokanů" vstřelil Matěj Pulkrab, jednu přidal Antonín Vaníček. Za domácí snižovali Dominik S
První liga - Fotbal
Fotbalová liga zase na scéně, derby pod Ještědem i první u posledního 1. června 2020 15:57 Jen šestačtyřicet hodin poté, co skončil poslední zápas 26. kola, rozehraje fotbalové liga další dějství.
První zprávy - Domácí - Jak se dal rakouský prezident „na ...
Jak se dal rakouský prezident „na švestkách “ nachytat…. Prezident Van den Bellen působil na Rakušany svými - bohudíky jenom občasnými - projevy ve stylu profesora marxistické filosofie, jako člověk konzervativní, kterému je už jenom pomyšlení na vyb
Fotbalisté Budějovic připravili Olomouci první domácí ...
Olomouc - Fotbalisté Českých Budějovic ve třináctém kole první ligy vyhráli 3:1 v Olomouci a připravili Sigmě první domácí porážku v sezoně. Za druhým vítězstvím za sebou nasměroval Jihočechy dvěma góly Ivan Schranz, třetí gól přidal Patrik Brandner.
Slavia vyplenila Liberec, Baník jako první uštědřil ...
Na druhé straně chyboval gólman Kolář a před vápnem jen s velkým štěstím zablokoval Malinského. Ve 23. minutě hosté zvýšili. Po Olayinkově centru sklepl Škoda míč na Traorého a ten překonal Nguyena. Domácí přidali a deset minut před pauzou mohli sníž