Sázení s extra bonusem

probe for fotbal

Vsaďte si

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 104 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

FK Teplice– Proběhla autogramiáda v Globusu v Trmicích

Obránce Igor Paradin a záložník Matěj Radosta se dnes v podvečer zúčastnili autogramiády v Globusu v Trmicích. Zájem vzbudili především u dětí v tomto obchodním centru.

Náš tým -

hrál už od svých 5 let fotbal, později i na profesionální úrovni. Na střední škole k tomu přidal i basketbal. Vystudoval magisterský obor Fyzioterapie. K tomu absolvoval kurzy kondičního trenéra, SM systém skoliózy a sportovní SM systém.

Proběhl zimní aktiv KFŽ | Ženy |

V sobotu dopoledne proběhl v pražském Hotelu IRIS zimní aktiv Komise fotbalu žen FAČR, na kterém se sešli zástupci klubů ženského fotbalu z celé republiky.

Klíčové okamžiky atentátu na Heydricha. Co nečekaně ...

Projděte si události před 74 lety v Libni, kde českoslovenští výsadkáři smrtelně zranili třetího muže Třetí říše.

Poslední letošní ligové grémium ... - Ženy |

Před víkendem proběhlo v Srbech u Kladna poslední ligové grémium klubů ženského fotbalu letošního roku. Známe domácí týmy pro jarní čtvrtfinále poháru žen FAČR.

Krmení a chovatelské potřeby pro psy, kočky, hlodavce ...

Obchod je určen pouze pro prodejce zboží nikoliv pro koncové zákazníky. Pokud jste registrovaný prodejce, zadejte své uživatelské jméno a heslo níže, nebo pokud jste se ještě nezaregistrovali, učiňte tak zde. Těšíme se na Vás!

Na Kypru proběhly fyzické testy rozhodčích ... -

Rozhodčí na tréninkovém kempu na Kypru v pátek zvládli tradiční povinnost: kondiční testy. Asistenti Jiří Kříž s Radimem Dreslerem, kteří se netají svým vztahem ke sportu jako vlastnímu životnímu stylu, ve videoreportáži přiblížují, jak prověrky fyzi

Pohřeb Dany Zátopkové proběhne na utajeném místě, ale bude ...

Pohřeb olympijské vítězky v hodu oštěpem Dany Zátopkové bude v pátek 20. března od 15:30 v komorním duchu.

Archív článků | Trenéři |

| Oficiální web Fotbalové asociace České republiky. 23. 4. 2020 Webinář FAČR: Správa uživatelů a nová sezona v úterý 28. dubna 2020; 17. 4. 2020 Webinář FAČR: Individuální cvičení, tréninky a plány v úterý 21. dubna 2020; 15. 4. 2020 Naplán

HCŠKODA PLZEŇ | Proběhl draft Esport hokejové ligy!

Více jak 900 českých hráčů populární hokejové simulace NHL 20 se utkalo v otevřených kvalifikacích Esport hokejové ligy. Do historicky prvního vstupního draftu, kde si české extraligové kluby vybíraly své reprezentanty, se probojovalo pouze nejlepšíc