Dnes se registrovalo již 5 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Bostonský útočník Ryan Donato se stal ve středečním utkání proti Philadelphii obětí drsného hitu forvarda Joriho Lehteräho. Ten dvaadvacetiletého rodáka z Massachusetts doslova přimáčkl zezadu na mantinel. Zákrok ze druhé třetiny byl rozhodčími posou

CBJ 0:5 MNS | Columbus Blue Jackets - Minnesota Wild (NHL ...

Columbus Blue Jackets - Minnesota Wild (NHL) 0:5 | Onlajny.eu. To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších zápasů se budu těšit zase někdy na počtenou.

Ryan Donato | - webčeského hokeje

| Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, evropské ligy

Radim Striš | Facebook

Radim Striš je na Facebooku. Přidejte se k síti Facebook a spojte se s uživatelem Radim Striš a dalšími lidmi, které znáte. Facebook dává lidem...

Nashville Predators - Minnesota Wild, 04.10.2019 |

Nashville Predators - Minnesota Wild, 04.10.2019

Hvězda ZOH Donato začala v NHL na výbornou - Hokej.guru

Jednadvacetiletý útočník Ryan Donato se vstupem do NHL poměrně dlouho otálel, hned první utkání mu ovšem vyšlo na výbornou.. S NHL dlouho otálel. Ryan Donato byl draftován už v roce 2014, tehdy si jej Boston vybral jako číslo 56.

1993-94 Parkhurst #283 Ted Donato BONUS - NHL Karty

Dle týmů NHL . Boston Bruins . 1993-94 Parkhurst #283 Ted Donato; 1993-94 Parkhurst #283 Ted Donato. kliknutím zvětšíte. ks. Kód: 0002023: Výrobce: BONUS: Cena s DPH : ... Související zboží - 1993-94 Parkhurst #283 Ted Donato. 2013-14 Score #36 Adam

CGY 2:4 MNS | Calgary Flames - Minnesota Wild (NHL ...

Hostující celek rozhodl o své výhře díky povedené třetí třetině, kterou vyhrál 3:1. Ve třetí části zápasu se prosadili Matt Read, který poslal Wild do vedení. Ryan Suter vedení navýšil, za domácí pak zdramatizoval Travis Hamonic. Poslední branku utká