Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

SK Pernštejn Nedvědice - FK Rudíkov, 2.kolo , Vysočina | 1 ...

Do druhé půle vstoupili domácí s odhodlaním utkání zlomit, i když se jejich hra se moc nezlepšila. V 52. minutě Zdeněk Prudký zatlačil na obranu Rudíkova, brankaři hostů propadnul centrovaný míč a Lehký poslal míč do vlastní sítě - 1:1. V 63. minutě

DISCIPLINÁRNÍ KOMISE -

28/17-18/4 Vašíček Martin - ID 99060291 (Nedvědice SK Pernštejn) surová hra rozhodnutí DK:2 SU nepodmíněně zákaz ZČ od 27.5.2018, § 42/1, částka: 100 Kč 28/17-18/5 Tekal Jan - ID 82100605 (Okříšky SK Huhtamaki) kritika R s hanlivým výrazem rozhodnutí

Hotel Myslivna

Hotel se nachází na lesnatém jižním svahu nad obcí Nedvědice. Svým zaměřením je ideálním místem k načerpání nových sil, kulturnímu a sportovnímu vyžití a k relaxačním a lázeňským pobytům, dále pak k pořádání společenských setkání, svatebních hostin n

Expert tip 6. kolo 1. B třídy sk."B" | Fotbalový Club ...

Tahák kola. Ofenzivní fotbal, tvrdá hra a souboj střelců Tomana s Plhalem, kteří mohou naklonit misky vah ve prospěch svého týmu. Ale můj tip je remíza. NE 10. 9. Velký Beranov – Slavoj Polná „B“ 1. Oba celky nezačaly sezonu dobře. Beranovští půjdou

Divizní dorost: Výhra i prohra 4:2 - Havlíčkobrodský deník

Havlíčkův Brod – Dorostenci Slovanu přivítali na svém hřišti Svratku Brno. Starší dorostenci nebyli v zápase rozhodně favoritem, mohli jen překvapit. To se jim nepovedlo. Všech šest branek padlo v úvodní půl hodině zápasu.

Diskuse: Fotbalista při vesnickém utkání srazil rozhodčího ...

Kvůli zranění rozhodčího musel na Třebíčsku skončit sobotní vesnický fotbalový zápas I. B třídy mezi domácí Rokytnicí nad Rokytnou a klubem SK Pernštejn Nedvědice. Incidentem se zabývá policie.

Nedvědice sobotní utkání nedohrála - Žďárský deník

Vysočina – Také po 11. kole I. B třídy – skupiny B zůstávají fotbalisté Štěpánova na dně tabulky, byť si ze hřiště rezervy Polné dovezli cenný bod. Nováček z Bohdalova se v Lukách prezentoval sympatickým dojmem, na bodový zisk to bohužel nestačilo.

TJ Sokol Přibyslavice - SK Pernštejn Nedvědice, 8.kolo ...

Domácí po půli vedli. Utkání se hrálo ve vysokém tempu a hra se střídala nahoru dolů, nicméně o trošku více měli ze hry domácí, kteří se ujali vedení v 16. minutě, kdy odražený míč do sítě bez problému uklidil Staněk - 1:0.