Sázení s extra bonusem

mexiko hokej bratislava

Vsaďte si

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 116 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

hokej 2013 česko švýcarsko

Česko - Švýcarsko, MS hokej Bratislava 21.5.2019 - Mistrovství světa v Bratislavě - skupina B - Česko v bílém proti Švýcarsku v červeném 9 /35 zpět do galerie

Téma Inline hokej - ČT sport – Česká televize

Zároveň ale věděl, že má proti sobě mistra zkrácených her a obratů… Přímý přenos finále Wimbledonu 1989 se zachoval s částí úvodního komentáře Igora Telekyho a dodatečným komentářem Jana Slepičky.

hořovice hokeji bratislava

Poúspěšném zájezdu v Mexiku startuje v Kopistech Sokol NV Bratislava. Vítězí zde 2:6. Největší návštěva na kopistském hřišti při zápase s Ústím – přišlo 11 000 diváků. Reorganizace soutěže, kádr mužstva odchází na vojenskou základní službu...

Ako vyzerá hokej v Mexiku? |

Mexiko má viac ako dvetisíc registrovaných hokejistov. Hráčska základňa je teda širšia ako napríklad v Slovinsku. Napriek tomu tento šport stojí len na zanietenosti jedného muža – Joaquina de la Garmu.

Ako vyzerá hokej v Mexiku? |

Mexiko má viac ako dvetisíc registrovaných hokejistov. Hráčska základňa je teda širšia ako napríklad v Slovinsku. Napriek tomu tento šport stojí len na zanietenosti jedného muža – Joaquina de la Garmu.

belgicko hokej bratislava

Fotbal Slovan hrozí odchodem ze slovenské ligy. Alternativou je Česko, tvrdí šéf klubu. Slovan Bratislava pohrozil, že už nebude hrát slovenskou fotbalovou ligu, ale mohl by se přihlásit do některé zahraniční soutěže.

hokej dnes v bratislave

Vítězové mistrovství světa v ledním hokeji. Tabulka ukazuje přehled mistrů světa v ledním hokeji. První MS se pořádalo v roce 1920, a to jako součást zimních olympijských her. Pořádaní mistrovství světa v rámci olympiády trvalo až do roku...

stolny v hokeji bratislava

MS v hokeji 2019. V květnu 2019 se bude konat další mistrovství světa v hokeji - tentokrát již 83. Pro nás Čechy bude velkou výhodou, že se koná hned za hranicemi a to na Slovensku.

soutěže v hokeji bratislava

Mexická fotbalová liga nebude mít poprvé v historii mistra. Vedení soutěže dnes rozehranou sezonu anulovalo kvůli nejistotě a rizikům způsobeným koronavirovou pandemií. Liga MX byla přerušena 15.

V Mexiku odstartuje poloprofesionální hokejová liga...

I když se lední hokej na území Mexika hraje už od šedesátých let minulého století a reprezentační výběry "jižní Kalifornie" startují od roku 2000 pravidelně na světových šampionátech všech věkových kategorií, říjen letošního roku přinese...