Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Rozpis zápasů | FORTUNA:LIGA
FORTUNA:LIGA. Stáhněte si mobilní aplikaci první ligy. CZ | EN. Facebook Twitter Uživatel YouTube Instagram #1 20/06/20 so 15:30 PRI 2:0 video OLO #1 20/06/20 so 15:30 TEP 4:1 video KAR #1 20/06/20 so 15:30 ZLN 3:1 video OPA #1 20/06/20 so 17:30 SPA
1.FK PŘÍBRAM - Fotbalový klub
Přinášíme informace k sobotnímu duelu nadstavby Fortuna:Ligy. 14.06.2020. Matěj Polidar: Nepadá nám to tam. Jak hodnotil Matěj Polidar nepovedené utkání v Teplicích? 14.06.2020. Tvrdá rána před poločasem. Dvě rychlé branky v závěru prvního poločasu z
| Příbram - Olomouc | fotogalerie
Ze zápasu úvodního kola nadstavby FORTUNA:LIGY 2019/2020 Příbram - Olomouc.Foto: 1. FK Příbram
Sport Plzeň |
Sport - denní zpravodajství z Plzeňského kraje. 2000‐2020 Zpravodajský a informační portál přináší od roku 2000 denní zprávy z plzeňského regionu, poskytuje ověřené kontatky na firmy, kalendář akcí, inzerci realit, automobilů, nabíky práce, menu
Rozlosování nadstavby FORTUNA:LIGA - ČESKÁ TISKOVÁ ...
Hraje se na jedno utkání – na stadionu účastníka Skupiny o titul. V tomto střetnutí se utká poslední jinak postupující družstvo do Evropské ligy Skupiny o titul (4. nebo 5.) s vítězem finálového dvojutkání Skupiny o Evropu. Skupina o záchranu: 1.kolo
Sportovní výsledky - Sport -
Nejlepší sport na českém internetu. Původní zpravodajství, on-line reportáže, rozhovory, analýzy, diskuse, ostatní sporty.
FK Jablonec– Permanentky 2019/2020 jsou v prodeji!
Vstup ZDARMA na nadstavbu FORTUNA:LIGY Losování permanentkářů v soutěži o věcné ceny během domácích ligových zápasů Na závěr sezóny losování permanentkářů se stoprocentní účastí na domácích zápasech základní části a nadstavby FORTUNA:LIGY o věcné cen
Přehledně: Nadstavba FORTUNA:LIGY -
Vicemistr FORTUNA:LIGY zamíří do druhého předkola nemistrovské části. V Evropské lize také situace není vůbec jasná. Podle tabulek vyšle Česko vítěze poháru (v případě vítězství Slavie v MOL Cupu třetího z ligy) do třetího předkola EL. Může ale pro j
Slavia–
Pořád je o co hrát. Sobotní program 1. kola nadstavby fotbalové Fortuna ligy nabízí pět zápasů. Nejprve se od 15:30 hrají tři utkání skupiny o záchranu. Ve skupině o titul Sparta od 17:30 hostí Liberec, od 20:00 pak hraje Baník s vedoucí Slavií. Oba
Kluby FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zase v tréninku | Zlínský ...
Duel 26.kola FORTUNA:LIGY mezi Slovanem Liberec a 1.FC Slovácko byl mimořádně dramatický a napínavý… Fastav srovnal s Baníkem v poslední minutě V šestadvacátém kole FORTUNA:LIGY hrál Fastav Zlín doma proti Baníku Ostrava.