Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Oceláři zdolali v repríze finále lídra tabulky - eHutník
Třinečtí hokejisté porazili doma v repríze posledního finále Liberec 4:3. Opět skóroval Wojtek Wolski, který od příchodu k Ocelářům dal gól ve všech pěti zápasech. Dvě branky připravil také Martin Růžička. Třinec zdolal lídra tabulky, který vyhrál v
Hokejové derby znovu pro Frýdek-Místek - Karvinský a ...
Havířov – Hokejisté Havířova neuspěli ani ve třetím regionálním derby proti Frýdku-Místku. Tentokrát nebrali ani bod.
Bob a Bobek na MS v hokeji
v ledním hokeji. Aktualita. 18. 5. 2015. Zlatá medaile letí do Kanady. Mistry světa v ledním hokeji se v roce 2015 stali Kanaďané. Český tým skončil na čtvrtém místě. Hokejový kvíz. Hrubost. Délka hokejového zápasu. Držení protihráče. Gól.
Fotky Google– Všechny vaše fotky, uspořádané a snadno ...
Všechny vaše fotky jsou bezpečně zálohovány a automaticky uspořádány a označeny, abyste je mohli snáze vyhledat a sdílet, jak chcete.
Lukáš Bogar | Facebook
Erik Hrňa. Sportovní týmy. HC Kometa Brno. Další. NHL, NHL on NBC Sports, Jarda Jágr, ČT sport, Český florbal, Brankáři v Hokeji, - vše pro fandy NHL, Česká brankářská škola, The Stanley Cup, ...
HCŠKODA PLZEŇ | V neděli opět na hokej! Přijíždí Mladá ...
Tu ovšem v odvetě skolilo 3:0, dvakrát vyzrálo na Litvínov 4:3, z toho jednou v prodloužení. A úspěchy korunovalo vítězstvím 4:1 na Kladně i 3:1 s karlovarskou Energií. Pohodu si tým přenesl i do extraligy, nezdar zapsali Bruslaři až ve čtvrtém kole,
Oceláři zdolali Litvínov v přesilovkách - Mostecký deník
Zvlášť pak, když v závěrečné periodě navýšili náskok Třince Dravecký a svým druhým gólem v utkání i Hrňa. Domácí se tak minimálně do neděle ujali vedení v tabulce extraligy. Václav Varaďa (trenér Třince): "Těší nás výsledek i předvedená hra. Od začát
Hokejisté Třince zdolali v Lize mistrů Lausanne a drží ...
Třinečtí hokejisté porazili v Lize mistrů doma Lausanne 2:1 v prodloužení a před posledním duelem na ledě svého středečního soka se drží na postupové pozici ve skupině D. Zápas rozhodl v čase 63:29 útočník Matěj Stránský. Ve skupině B Plzeň podlehla
Lední hokej: HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno 4:1 (0:0 ...
V 50. minutě se do brejku dostal Irgl, ale jeho střelecký pokus hostující gólman ve spolupráci z vracejícími se obránci zlikvidoval. V 57. minutě se ve velké příležitosti ocitl brněnský Hynek Zohorna, ale ve vyložené šanci minul svatyni domácích. Bra
| hokej
Hokej se v Třinci bude hrát zase za dva dny. To v rámci 27. kola základní části Tipsport extraligy do města pod Javorovým přijede tým Rytíři Kladno.Zápas se hraje ve středu 18. prosince od klasických 17 hodin.My se opět přihlásíme s textovým online p