Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

HC Vsetín online - oficiální internetové stránky VHK ...
Hned první polovina první třetiny nabídla menší gólovou přestřelku, když se hosté dostali do vedení a domácí během jedné minuty otočili stav na 2:1. Aby toho nebylo málo, tak za pár okamžiků Oceláři ve vlastním oslabení srovnali. Valaši se tlačili do
HCŠKODA PLZEŇ
Smutná zpráva. Dne 2. června 2003 zemřel ve věku nedožitých 69 let po dlouhé a těžké nemoci dlouholetý hokejista Škody Plzeň a dvojnásobný československý reprezentant Josef Taflík starší.
HC Oceláři Třinec - HC Černí vlci Rožnov -
HC Oceláři Třinec - HC Černí vlci Rožnov. ... 4:3 (0:0,2:3,2:0) Dorost | Středa 11.03.2020 SK Karviná - HC Černí vlci 5:6 (2:1,2:2,1:3) Starší žáci | Úterý 10.03.2020 HC Wolves Český Těšín - HC Černí vlci Rožnov ... HC Vlci Český Těšín - HC Černí vlc
HC Dukla Jihlava– Reportáž ze zápasu: Dukla - Třinec 4:2
HC Dukla Jihlava - klub Tipsport extraligy ledního hokeje ER HC Dukla Jihlava – Reportáž ze zápasu: Dukla - Třinec 4:2 INFOBAR: HC RT TORAX Poruba 2011 – HC Dukla Jihlava 2:3 p
Mountfield HK
Mountfield HK, a.s. Prodejna Hejduk Sport pořádá v sobotu 30. května dopoledne CCM Dětský den, kterého se zúčastní také hradecký útočník Radovan Pavlík.
Historie: HC Energie Karlovy Vary | - webčeského ...
| Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, evropské ligy
HC Oceláři Třinec » Mládež » žáci, 7.třída 2018/2019
HC Oceláři Třinec. Partnerský klub Nadační fond President Cup. MISTR 2010/2011. MISTR 2018/2019. Pohár prezidenta 2010/2011. Pohár prezidenta 2014/2015 ... Mládež » žáci, 7.třída 2018/2019. Brankáři. 1. Denis Heczko. 1.2.2006 167 cm 49 kg L . Ema Jaw
HC Oceláři Třinec » oficiální internetové stránky
Třinec se v prvním dvojzápase představí proti Junosti Minsk Husák, Kurovský a Veselý = tři noví Oceláři Marek Zadina prodloužil s Oceláři o pět let Stávající Fanshop končí, nový otevře v srpnu!
Soupiskažáci, B.třída 2017/2018 | Mládež | HC Energie ...
Soupiskažáci, B.třída 2017/2018
HC Dukla Jihlava– Reportáž ze zápasu: Dukla - Třinec 3:3
Ve středu 8. ledna přivítali svěřenci Tomáše Dzurika v rámci DTS celek Třince. Slezané zvítězili v prvním zápase 2:0.Druhý duel už přinesl více gólové radosti pro jihlavské mladíky, kteří dokázali vstřelit tři branky a jelikož inkasovali jen jednou,