Sázení s extra bonusem

fotbal volební průzkum

Vsaďte si

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 76 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

STEM: Volby by vyhrálo ANO, Piráti rostou, mírně si ...

STEM provedl průzkum mezi 14. a 30. červnem mezi tisícovkou lidí. Jeho volební model vychází ze stranických preferencí a z vyjádření lidí, kteří neodmítají účast ve volbách a zároveň zohledňuje vazbu k volené straně i zájem o politické dění.

Komunální volby 2018 - Výsledky, kandidáti, zpravodajství ...

Komunální volby a první kolo senátních voleb se uskuteční 5. a 6. října 2018, výsledky budou zveřejněny 6. října 2018 večer. Druhé kolo senátních voleb se koná 12. a 13. října.

Průzkum: Čím víc lidí přijde k eurovolbám, tím lepší bude ...

Nový volební model agentury Median ukazuje, jak by se od poloviny března do začátku května měnil pravděpodobný volební výsledek v závislosti na volební účasti. Průzkum: Čím víc lidí přijde k eurovolbám, tím lepší bude výsledek ANO.

Průzkum: Volby na Slovensku by vyhrál Směr. Jeho ...

Sondáž potvrdila, že stávající tříčlenná vládní koalice by již neměla ve sněmovně většinu. Preference Směru-SD v sondáži uspořádané od 19. do 25. listopadu klesly na 18,4 procenta z říjnových 20,1 procenta. Na druhé místo žebříčku popularity politick

Poslední průzkum: V eurovolbách posilují liberálové i ...

VČesku rozhodne volební účast. V České republice má podle dubnového průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM) největší šance ANO premiéra Andreje Babiše. Vládní hnutí by mělo získat 28 procent hlasů, a tedy pět mandátů. Až daleko za ANO byla

Průzkum, který Slováci nemají vidět: Směr po 15 letech ...

Opoziční slovenské hnutí Obyčejní lidé a nezávislé osobnosti (OLaNO) se před sobotními parlamentními volbami poprvé stalo nejsilnější stranou v průzkumu volebních preferencí. Na druhém místě je vládní strana Směr-sociální demokracie (Směr-SD), která

Poslední průzkum: Zeman má podporu 42,5 %, ve druhém kole ...

Volební model agentur Kantar TNS a Median pro Českou televizi mu přisuzuje podporu 42,5 %, jeho volbu pak zvažuje 49 % lidí. Druhému Jiřímu Drahošovi volební model přisuzuje v prvním kole 27,5 %, ve druhém kole by ale Zemana porazil.

Volební průzkum: Macronovi by opět šlapala na paty Le ...

Volební průzkum: Macronovi by opět šlapala na paty Le Penová; 22.06 14:07 Počet obětí koronaviru přesáhl v Brazílii hranici 50 tisíc, potíže má také Indie; 22.06 13:15 Podle kambodžského premiéra bude jeho strana u moci celé století; 22.06 12:31 Při

Průzkum Deníku: Složitá doba pro veterány. Co je ještě ...

Fotbal stále miluju, strašně mě baví a v Komárově mám stále chuť něco dokázat. 2) Obecně se dá asi říci, že mladí hráči v dnešní době hůř nesou kritiku a rady zkušenějších hráčů nebo trenérů, mají pocit, že vždy musí oponovat.

Odpovídá průzkum volebních preferencí společnosti SANEP v ...

Průzkum volebních preferencí společnosti SANEP pro krajské volby v Libereckém kraji musíme brát opět s velkou rezervou. Především z důvodu, že bylo osloveno pouhých 441 respondentů.