Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

TRI 1:2 OVA | FK Fotbal Třinec - FC Baník Ostrava ...
Dnešní utkání končí. Z vítězství 1:2 a zisku tří bodů se raduje hostující FC Baník Ostrava.Domácí se sice ve 20. minutě dostali do vedení gólem Buchvaldka, ale hosté ještě v první půli dokázali zásluhou Kanii a Mládka skóre zápasu otočit.
FK Fotbal Třinec – 1. SC Znojmo FK 1:1 – Znojemsko ...
Trenér Jiří Neček, FK Fotbal Třinec „U nás to bylo o hlavě. Prohráli jsme dva zápasy, v Pardubicích 0:4, kde jsme vyhořeli jak v obraně, tak v útoku. Bylo to pro nás psychicky náročnější, zvláště když Znojmo v minulém zápase dalo šest gólů Chrudimi.
Ohlasy Radek Mezlík / 9.k. FNL Znojmo - Třinec 2:2 - 16-03 ...
SC Znojmo FK R3 CUP Duszan Team 9-10 Runda/ SteelRing Třinec Kolejne 2 rundy z Duszan Team, które odbyły się w Třincu 26.05-27.05. 2018 Realizacja: - P.J. Film ...
FK Fotbal Třinec -
See more of FK Fotbal Třinec on Facebook. Log In. or. Create New Account. See more of FK Fotbal Třinec on Facebook. Log In. Forgot account? or. Create New Account. Not Now. Related Pages. Fortuna národní liga. Professional Sports League. HC Oceláři T
MFK Karviná – Reportáž ze zápasu: Třinec - Karviná 3:2
FK Fotbal Třinec. pátek 6.9.2019. 3:2 ... Preview k zápasu 5.9.2019 V Jablunkově v pátek proti Třinci. ... Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou ne
TRI 2:3 CEB | FK Fotbal Třinec - SK Dynamo Č. Budějovice ...
Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází René Dedič, přichází Denis Nieslanik. ... 0:2! 26. Gáč odkopem míče z vlastní šestnáctky rozehrál rychlý brejk, po kterém Ilko přihrál do střelecké pozice Dedičovi, ale ten nadvakrát nepostřelil brá
TRI 5:0 HLU | FK Fotbal Třinec - FC Hlučín (Prípravný ...
5:0 (2:0): FC Hlučín Streda 25.01.2017, 18:00 • Hřiště s umělým povrchem, sportovní areál na Lesní, Třinec • Prípravný zápas
Online: Třinec - B. Bystrica 0:0 ... - Fotbal
Co můžete okoukat ze Snídaně u Tiffanyho; Auto Auta nezlevní, jen zpomalí zdražování; Ekonomika Premium Zanikne třetina hospod, v ohrožení i pivovary; Mobil iPhone SE 2020: nové kousky starého psa; Bydlení Jak nafouknout 2+kk pro mladou rodinu; Play
Online: Třinec - Varnsdorf 2:0, FORTUNA ... - Fotbal
Právě čtete. DĚJINY EURA. 1988: Van Basten králem. Padl gól, který popřel zákony fyziky; Fotbalový bohém Fenin: Jsem jájínek, ale ne troska
1.SC Znojmo FK - FK Fotbal Třinec 2:2 (1:2), 9.kolo FNL ...
Pravděpodobně rozhodující moment utkání - 75.minuta a za stavu 2:2 penalta domácího týmu. Zkušený exekutor pokutových kopů Znojma č. 20 Stijepo Njire neuspěl...