Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

| hokej
Viděli jsme zajímavý a bojovný zápas z obou stran. Domácí se v první třetině dostali v přesilovce do vedení gólem Petra Obdržálka a do konce třetiny přidali ještě další dva. Hosté do přestávky snížili. Ve druhém dějství sice gól nepadl, ale obě mužst
| Tipsport extraliga (ČR)
- online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí.
Kde hrát hokej v Praze | Šatna
Zahrajte si hokej v domovském stánku HC Slavia Praha. Hala byla několikrát svědkem mistrovského titulu a má nezapomenutelnou atmosféru. Za led si sice trošku připlatíte, ale zážitek bude stát za to. Adresa: Vladivostocká 1460/10, Praha-Vršovice 100 0
Diskuze | Hokejové majstrovstvá v hokeji |
Hokejové majstrovstvá v hokeji. ... Juraj Mikuš (HC Sparta Praha, ČR), Martin Gernát (HC Sparta Praha, ČR), Michal Čajkovský (Avtomobilist Jekaterinburg, Rus./KHL), Peter Čerešňák (HC Škoda Plzeň, ČR), Adam Jánošík (Bíli Tygři Liberec, ...
MichalČajkovský - Hokej
MS v hokeji 2018. Tým Zápasy Góly Asist. Body Trestné min. Slovensko: 7: 1: 1: 2: 6: Extraliga 2016/2017. Tým Zápasy ... Hokejisty pražské Sparty opouští slovenský obránce Michal Čajkovský, jenž dohraje sezonu v Jekatěrinburgu v... Sparťanský obr Ned
Hokej: 20.03.16 PSG Zlín - HC Sparta Praha 3.čtvrtfinále ...
V neděli 20.března na první jarní den se čtvrtfinálová série přesunula do Zlína a domácí hnal vyprodaný stadion. V 6.minutě Zlín šel do vedení. Čachotský našel na modré Jiřího Marušáka a ten poslal dělovku do branky Pöpperleho. V 8.minutě Sparta srov
Hokejisty pražské Sparty opouští slovenský obránce Michal Čajkovský, jenž dohraje sezonu v Jekatěrinburgu v... Sparťanský obr Nedomlel: Chelios s Fischerem mě naučili hrozně moc 6.9.2016 10:38
MS v hokeji 2015 Praha a Ostrava -
MS v hokeji 2015 Praha a Ostrava Pořadatelem 79. světového šampionátu v ledním hokeji byla v roce 2015 Česká republika, která turnaj turnaj hostila už podesáté. Titul v Praze získala zcela suverénní Kanada, která na šampionátu nepoznala hořkost poráž
Kam v Praze na hokej? |
Kam v Praze na hokej? Hokejové mistrovství světa je v plném proudu a o medaile bojuje i český nároďák. Chcete si pořádně zafandit? Vyrazte do restaurací, kde vás čekají velká plátna, úžasná atmosféra a samozřejmě i skvělé jídlo. Vybrali jsme podniky,