Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

| hokej
Třetí třetina už příliš vzrušení nenabídla. Dočkali jsme se už pouze jediné branky, o kterou se v přesilové hře postaral Jack Eichel.Slováci tak kromě svých zápasů budou upírat své zraky k zítřejšímu utkání, ve kterém s ohledem na své postupové naděj
Slovensko -
Představujeme mužstva startující na 81. mistrovství světa v ledním hokeji IIHF konaném v květnu 2017 v Paříži a Kolíně nad Rýnem. Slovensko mělo před cestou na šampionát jasný cíl: napravit blamáže z předchozích tří šampionátů.
SVK 3:1 FRA | Slovensko - Francie (Mistrovství světa ...
Slovensko právě vstřelilo branku! Tak nyní už je definitivně rozhodnuto o vítězství Slovenska. MICHAL ČAJKOVSKÝ vyvezl společně se svými spoluhráči kotouč ze svého obranného pásma a pohodlně zakončuje do prázdné branky.
Hokej online, hokejové live výsledky, livescore
Nápověda: Sekce hokej online na poskytuje průběžné (live) hokejové výsledky pro více než 100 hokej. ligových a turnajových soutěží. Sledujte hokej živě - střelce gólů, výsledky po třetinách, online tabulky a další hokejové informace live
Soupisky hokejových reprezentací na MS 2019 (skupina A ...
Mistrovství světa v ledním hokeji 2019 elit se zúčastnilo celkem 16 národních týmů. Každý tým musí mít na soupisce nejméně 15 bruslařů (útočníků a obránců) a dva brankáře, a nanejvýš 22 bruslařů a tři brankáře.
MS 2019 hokej | Sestava Slovenska pro MS v hokeji 2019 ...
Gólman Rybár chytal před loňským odchodem do zámoří dva roky za Hradec Králové, Koch působil v Kometě, obránce Michal Čajkovský z Dynama Moskva nastupoval za Spartu, další bek Marek Ďaloga z Mory za Pardubice a také za Spartu a útočníci Dávid Buc za
Online:Česko - Slovensko, MS v hokeji 2018 - Hokej
Online reportáž - Online: Česko - Slovensko, MS v hokeji 2018 - Hokej
Francie 3:6 Slovensko |
Vítáme vás u online reportáže z utkání na MS v hokeji 2019, kde se dnes od 16:15 střetně Francie s domácím Slovenskem. Hraje se v Košicích ve Steel Areně. Bude se znovu vylučovat a znovu budou hrát Slováci přesilovku. Antonin Manavian hákoval. Tak že
Bělorusko - Slovensko, 15.05.2018 | - web českého ...