Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Baroš o kouči Petrželovi: Přes noviny si s ním vyříkávat ...
/ROZHOVOR/ Před zápasem je, i když to ne každý chtěl přiznat, nabudila slova zlínského trenéra Vlastimila Petržely. Nedávný kouč fotbalistů Baníku se rozpovídal třeba o tom, že jejich víkendový soupeř už je v první lize nezachranitelný a že kapitán M
Přetahovanou ovládl pod Ještědem Liberec. Budějovicím ...
V rozmezí 14. a 16. minuty stihly dva gólové zásahy do sítě Liberce, ale na body to nakonec nestačilo. České Budějovice neudržely v rámci 11. kola první ligy nadějné vedení 2:1 a nakonec podlehly soupeři 2:4. O obrat domácích se postarali Potočný, Mu
Rezerva Brodu přetlačila Průhonice - Kolínský deník
Těžký terén na českobrodském hřišti fotbalu příliš nepřál. Domácí se však dokázali rychle přizpůsobit a Průhonice po obratu v dalším kole I. A třídy porazili těsně 3:2.
Budeme se dívat, těší se na slavnou výhru nad Spartou ...
Přes příznivější zprávy o možném ligovém restartu, který by mohl po čtvrtečním rozhodnutí vlády přijít už 25. května, si musí hráči i příznivci na živé utkání ještě nějaký čas počkat. Kluby proto nabízejí svá slavná vítězství alespoň ze záznamu. Jedn
Ideální návrat. Že jsme Jablonci odskočili, je hodně ...
Měl jsem balon už pod nohou, nějak jsem ho nabral a skončilo to v síti,“ popisoval Čermák svůj druhý gól v ligové sezoně. Blýskl se i chvíli před koncem úvodní půle, kdy pohotovou patičkou dostal do šance Jeana-Davida Beauguela, který nezaváhal. „Věd
adidas BARICADE COURT 2 |
p>Dostaňte se co nejdříve k míčku a zasaďte soupeři smrtící forhend po lajně. V těchto botách adidas BARICADE COURT 2 se budete pohybovat po kurtu s lehkostí. Boty mají lehký a prodyšný svršek pro dostatečnou cirkulaci vzduchu uvnitř boty. Odpružení
Gól jsem už potřeboval jako sůl, zářil nadšením Jankto po ...
Fotbalisté českého národního týmu dokázali v přípravném utkání porazit Polsko a po výhře 1:0 tak u svěřenců Jaroslava Šilhavého panuje velmi dobrá nálada. Jediný střelec zápasu Jakub Jankto se po zápase tetelil blahem a přiznal, že terén v Gdaňsku ne
Dočkal: Na třetím místě se už nelepíme, ale díra na Plzeň ...
Costa je jedním z hráčů, u kterých má cenu na ně mířit. Nesnažil jsem se hledat vyloženě jeho, ale do jeho prostoru jsem balon poslat chtěl. A důležité bylo i to, že se k míči skvěle dostal. V první půli vás Liberec přehrával. Čím to?
Můj první gól: Luboš Zákostelský | Můj fotbal |
"Bavilo mě hrát proti komukoli. Fotbal, to byl můj největší zážitek,“ říká v dalším dílu seriálu "Můj první gól" Luboš Zákostelský, který prožil část své kariéry v Japonsku nebo Číně. V domácí lize odehrál Zákostelský 168 utkání a dal 26 gólů.
Fotbalové míče |
Jaký fotbalový míč vybrat? Velikost míče na fotbal. Velikost míčů 3 a 4 je vhodná pro děti a žáky. Velikost fotbalového míče 5 pak využijete pro dorost a dospělé.. Materiál. Syntetický míč – nevadí mu vlhká tráva ani déšť, jeho vlastnosti jsou vždy s